Teams

KV Rooi

JUNIOREN A1  

Pleun Schepens

Iris van Roosmalen

Nina Janssen

Jessie van Boekel

Sanne v Vorstenbosch

Sanne Rooijakkers

Nienke Rovers

Jill vd Wijdeven

Kim vd Linden

Janne vd Biggelaar

Trainster/coach:

Dirkje van Heesch

Sanne Witlox

 

Dinsdag en donderdag: 18.15-19.15 uur

Copyright @ All Rights Reserved websitebouwen4You.nl

Sportpark Kienehoef

Zwembadweg 62

5491 TE Sint-Oedenrode

Tel.nr. 0413-470961 kantine

ASPIRANTEN B1

Iris Hulsen

Juul v Kemenade

Wies Coenemans

Lisa Habraken

Mirthe van Esch

Lynn Vervoort

Lynn Vorstenbosch

Britt v Rooi

Marloes vd Vleuten

Lisanne vd Wielen

 

Trainster/coach:

Kim van Roosmalen

Trainster:

Marlou Schoenmakers

 

Dinsdag en donderdag 18.15-19.15 uur

ASPIRANTEN B2

Amber vd Wijdeven

Renee Beekx

Britt van Genugten

Fabien vd Sande

Myrne Rovers

Rody vd Koevering

Emma van Boekel

Marli van Acht

Anoek Donkers

Kim van Acht

Janne Aarts

 

Trainster/coach:

Angela vd Koevering

Trainsters:

Anouk Brus en Kristi vd Zanden

 

Dinsdag en donderdag 18.15-19.15 uur

ASPIRANTEN C1

 

Ingeborg van Erp

Tesse vd Steen

Pleun van Acht

Daniek Sleegers

Roos Heesakkers

Suze Peters

Jente vd Steen

Myrthe Venrooi

Yvonne Thijssen

 

Trainster/coach:

Lotte van Veggel

Trainsters: Sanne Kuijpers en Demi Ernst

 

Dinsdag en donderdag 18.15-19.15 uur

PUPILLEN D2

 

Ruby vd Linden

Maud van Helvoort

Eva Sonnemans

Anne Kluijtmans

Lisa Beemster

Britt Jagt

Kris Verhagen

Janne van Genugten

Lonneke Dortmans

 

 

Coach: Marleen Sonnemans

Trainsters: Maud vd Vleuten en Lisa vd Zanden

 

Dinsdag: 18.15-19.15 uur

PUPILLEN E1

Rosa Kluijtmans

Valerie van Hamond

Berit van Acht

Puck Sonnemans

Sanne Hermes

 

Trainsters en coaches: Lisa Habraken en Wies Coenemans

Woensdag: 18.00-19.00 uur

PUPILLEN E2

 

Lieke van Heeswijk

Anne Rooijakkers

Bonnie Timmers

Liz Hastenberg

Iris vd Linden

Ellis Kapteijns

Loes Verrijt  à speelt geen wedstrijden

 

Coaches: Emma Fitzgerald,  Marie Jose Boonman en  Corien Habraken

Trainsters: Marlou vd Berk en Loes van Zutphen

Dinsdag: 18.15-19.15 uur

PUPILLEN F1

 

Noa vd Berk

Bouke Verhagen

Meike Welvaarts

Pien vd Linden

Xiva Wouters

Jip van Liempd

Lieke van de Sande

Fenne Rijkers

 

Coach: Ilse van Dooren

Trainsters: Iris v Roosmalen en Sanne Vervoort

Woensdag: 18.00-19.00 uur

PUPILLEN D1

 

Ilva van Berkel

Marlon Kapteijns

Senna de Jong

Lisa van Berkel

Nikki Sleegers

Marit vd Biggelaar

Lizzy v Mil

Bo Hastenberg

Maud Donkers

 

Trainsters/coach:

Lotte Boonman en Renske Rovers

Trainster: Ellen Hulsen

 

Donderdag: 18.15-19.15 uur

PUPILLEN E3

Lieke van Schijndel

Cem van Dijk

Nina v Summeren

Esmee de Groot

Yasmine van Nuland

 

Trainster en coach: Sanne Vorstenbosch

Trainster: Nienke Rovers

 

Donderdag: 17.15-18.15 uur